Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani

In jos 

Sunteti de acord ca persoanele ce au implinit varsta de 65 de ani sa nu mai aiba dreptul de a conduce un vehicul?
Da
Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani Vote_lcap14%Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Nu
Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani Vote_lcap86%Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani Vote_rcap
 86% [ 6 ]
Total voturi : 7
 

AutorMesaj
CalinIonMihai




Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 1521
Data de inscriere : 25/03/2021

Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani Empty
MesajSubiect: Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani   Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani Icon_minitimeMar 20 Sept 2022, 17:05

Tot imi spunea cineva ca aceasta categorie de varsta este un mare risc de accidente in trafic. Voi ce parere aveti?
Persoane varstnice cu boli. Plus de asta altcineva da vina pe ei ca lor li se cuvine totul in trafic. si nu au niciun respect fata de ceilalti soferi... mai tineri. Am facut acest sondaj sa vad daca ar exista o lege ca dupa 65 de ani sa nu mai ai dreptul de a sofa. nu stiu cum e la mecanic de tren. pentru ca aceasta intrebare se refera la tot ce misca. avion tren metrou tramvai autobuz etc.
parerea mea... e ca toti suntem la fel in trafic. grabiti neatenti... indiferent de varsta. boli? discutabil. cred ca exista o lege in acest sens nu? cu examene medicale...
Sus In jos
 
Conducerea unui vehicul dupa varsta de 65 de ani
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SBB-CFF-FFS
» DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR TFC
» Discutii cu conducerea C.F.R.
» DE VORBA CU CONDUCEREA OPERATORULUI FEROVIAR REGIOTRANS
» Trenuri personale înainte și după 1989

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-
Mergi direct la: