Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Lucruri negative (-) la Softrans

In jos 
+17
AeroX
marius664
AndiCFR
alex1987
Katalyn
Adisoft1991s
alliens
mihaitzateo
LanceR
Adirmvl
Adrian78
vatmanul
razvan - trenuri
Dr2005
cristy79
Nesebar
Andrey_tm
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
marius664




Numarul mesajelor : 2938
Varsta : 44
Localizare : Alexandria
Reputatie : 6719
Data de inscriere : 23/01/2014

Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri negative (-) la Softrans   Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Icon_minitimeSam 02 Dec 2017, 02:00

Vitosa a scris:

Haideti sa nu mai aruncam cu noroi in privati fara de care mersul trenurilor ar fi saracit in ultimul hal.
Nu am arucat cu noroi, doar am prezentat o opinie pe baza unui comunicat prezentat de ei.Imi place trenul lor, conditiile pentru pretul cerut sunt mai mult e decat ok iar sistemul lor de rezrvari on-line este mai facil ca la operatorul de stat.Dar decat sa dai un comunicat misterios mai bine nu-l mai dai, spui doar ca numai circula trenul si gata.Nu-ti trebuie un departament de PR cu 20 de angajati pentru a redacta un comunicat in care sa explici fara a intra in detalii tehnice cauzele care au dus la un asemenea eveniment.Avem parte de asa ceva din plin de la CFR Calatori, de la un privat am alte asteptari.Plus ca asa se isca tot felul de speculatii, care sunt mai periculoase decat adevarul care mizeaza ei ca-i va speria pe calatori.Deja in comentariile de dupa postarea mea se vede acest lucru Smile))))
Sus In jos
Luna




Numarul mesajelor : 3274
Reputatie : 8108
Data de inscriere : 18/03/2011

Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri negative (-) la Softrans   Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Icon_minitimeSam 02 Dec 2017, 23:06

Acum ce pot zice, la softrrans nu am intalnit astfel de specimene, cam toti au zis si multumesc/calatorie placuta, si la cfr am intalnit astfel de controlori, insa am intalnit si ce zici tu, chiar si care sa te ia la misto pe motiv ca ai bilet cand mai toata lumea nu are.
Sus In jos
marius664




Numarul mesajelor : 2938
Varsta : 44
Localizare : Alexandria
Reputatie : 6719
Data de inscriere : 23/01/2014

Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri negative (-) la Softrans   Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Icon_minitimeVin 25 Mai 2018, 14:36

Trenul spre Constanta si retur este anulat pana pe 30 mai. Ca de obicei lipsa zero comunicare din partea Softrans, scandal in tren deoarece oamenii s-au trezit in gari ca au trenul anulat sau au fost nevoiti sa merga in picioare.Astia se pare ca au baut apa dupa CFR Calatori. Cat despre motivul anularii poate ne spun mai multe "admiratorii" din zona ai acestui tren Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri negative (-) la Softrans   Lucruri negative (-) la Softrans - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lucruri negative (-) la Softrans
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Lucruri pozitive (+) la Softrans
» Lucruri negative (-) la CFR !!! (1)
» Lucruri negative (-) la CFR !!! (4)
» Lucruri pozitive (+) la CFR !!!
» Lucruri negative (-) la CFR !!! (2)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: OPERATORI PRIVATI DIN ROMANIA :: SOFTRANS-
Mergi direct la: