Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Votati regulamentul de concurs

In jos 
+7
liviulav33
c o r v i n
Teodor
membru dezactivat ,
ANDU2100HP
Spartan1948
Ionutz
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Care sistem de vot doriti sa se aplice in continuare la concursul de fotografii feroviare?
Obligatoriu se vor vota 5 fotografii, sau niciuna
Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Vote_lcap76%Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Vote_rcap
 76% [ 26 ]
Optional se vor vota 5 fotografii, putandu-se vota 4,3,2 sau una singura.
Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Vote_lcap24%Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Vote_rcap
 24% [ 8 ]
Total voturi : 34
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Simply18
V.I.P Member
V.I.P Member
Simply18


Numarul mesajelor : 1085
Varsta : 30
Localizare : Bacau
Reputatie : 5480
Data de inscriere : 25/06/2012

Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 30, 2014 4:09 pm

Spartan1948 a scris:
No da-i pace. Acum ti-ai gasit si tu sa il corectezi ?Smile). Nu ai observat in postarile lui ca nu are nici macar o legatura cu gramatica si ortografia ? Smile).

P.S. Sa aiba.

Tocmai de asta i-am mai "atras" atentia unde a gresit , dar nu vrea sa scrie corect . Cred ca o face intentionat pana la urma , altfel nu-mi explic ! Nu am nimic cu el personal , da' parca nimeni nu ia masuri impotriva lui pentru ortografia si gramatica lui . Cel putin 50% din mesajele lui is cu greseli gramaticale destul de serioase si dupa regulament , el ,trebuia sa fie in pauza de multicel ...

Partea cu "aiba" , acolo e o greseala des intalnita in scriere ... da' totusi e o greseala . Mersi de corectare  Smile .
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/t-dan-m/
Spartan1948
V.I.P Member
V.I.P Member
Spartan1948


Numarul mesajelor : 2108
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 6711
Data de inscriere : 15/03/2012

Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 30, 2014 4:11 pm

Da...stiu. Eu am obosit sa ii tot atrag atentia. Lui, sau altora de pe aici. Se pare ca tot noi astia care atragem atentia suntem "cei rai", iar cei care hartuiesc si violeaza, de-a dreptul, limba romana sunt...protejati.
Sus In jos
ANDU2100HP

ANDU2100HP


Numarul mesajelor : 5174
Reputatie : 10410
Data de inscriere : 16/06/2010

Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 30, 2014 6:03 pm

Spartan1948 a scris:
Da...stiu. Eu am obosit sa ii tot atrag atentia. Lui, sau altora de pe aici. Se pare ca tot noi astia care atragem atentia suntem "cei rai", iar cei care hartuiesc si violeaza, de-a dreptul, limba romana sunt...protejati.

Spre deosebire de unii care sunt numai cu comentatul eu mai aduc cate ceva poze , filmari , noutati , si sunt mult mai activ pe forum .
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/ANDU2100HP
Spartan1948
V.I.P Member
V.I.P Member
Spartan1948


Numarul mesajelor : 2108
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 6711
Data de inscriere : 15/03/2012

Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 30, 2014 6:07 pm

Ti-au murit laudatorii, Andule ?Smile) Hai sa nu declansam o alta polemica. Ai putea avea totusi bunul simt de a scrie cat de cat corect, astfel incat noi, cei care doar comentam, sa nu ne chinuim minute in sir sa iti descifram "operele".

Si da, stai linistit ca s-a observat obsesia ta de a avea cat mai multe sute de mesaje. Pardon, activitate.
Sus In jos
TVlad
V.I.P Member
V.I.P Member
TVlad


Numarul mesajelor : 2818
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 8217
Data de inscriere : 16/01/2010

Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 30, 2014 6:16 pm

Grigor, railpictures.net era primul site care mi-a venit in minte pentru a exemplifica ce vreau sa spun. Sigur ca e exista si alte situri cu alt gen de poze feroviare, cu alte reguli, mai mult sau mai putin relaxate dar ideea mea fusese sa explic prin puterea exemplului ce inseamna "poza de concurs".

Pentru unii mai infierbintati si aflati la virsta convingerilor definitive:

http://ro.urbandictionary.com/define.php?term=Grammar%20Nazi

http://en.wiktionary.org/wiki/grammar_Nazi
Sus In jos
Ionutz
Moderator
Moderator
Ionutz


Numarul mesajelor : 1492
Localizare : Baia Mare
Reputatie : 7739
Data de inscriere : 16/04/2009

Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 21, 2014 8:21 am

Perioada de votare la acest sondaj a luat sfarsit, asadar, datorita rezultatelor, de acum inainte, fiecare membru va trebui sa voteze 5 poze, sau niciuna. Orice postare continand mai putin de 5 fotografii votate, nu va mai fi luata in considerare. Daca considerati ca nu gasiti 5 poze sa va placa, nu veti vota deloc. Prima optiune de la acest sondaj s-a detasat considerabil in opiniile membrilor forumului, asadar nu ar trebui sa fie loc de nemultumiri.

Acestea fiind spuse, va doresc toate cele bune, si spor la vot pentru pozele lunii aprilie.

Sus In jos
Continut sponsorizat





Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Votati regulamentul de concurs   Votati regulamentul de concurs - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Votati regulamentul de concurs
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Regulamentul general al Forumului
» Votati in legatura cu maidanezi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: CONCURSURI :: CONCURS FOTOGRAFII FEROVIARE-
Mergi direct la: