Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Ce folositi pentru incalzirea locuintei?

In jos 
+5
Dr2005
AeroX
Luna
DUAL
CalinIonMihai
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Ce folositi pentru incalzirea locuintei?
1. Lemne
Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_lcap20%Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
2. Energie electrica
Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_lcap10%Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
3. Gaz
Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_lcap70%Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_rcap
 70% [ 7 ]
4. GPL
Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_lcap0%Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 10
 

AutorMesaj
Adrian78
Administrator
Administrator
Adrian78


Numarul mesajelor : 18086
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 23466
Data de inscriere : 05/10/2010

Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce folositi pentru incalzirea locuintei?   Ce folositi pentru incalzirea locuintei? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 30 Ian 2022, 21:05

Da am fost și eu acuma o săptămână la Brașov în vizită la cineva într-un bloc nou cu centrala..
Unde era open space erau 24 de grade se simțea foarte cald erau 2 calorifere langa geam și la.uda de.la.intrare dar în dormitor erau 22-23 de grade da nu se simțea deloc căldura probabil erau pereții reci nu înțeleg de ce era senzația aia de frig..Momentan eu am o problema cu frigul mă.ia de.la.picioare as sta numa in apa termala dar nu am voie..
Sus In jos
 
Ce folositi pentru incalzirea locuintei?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce vagon folositi cel mai des in calatoriile dvs.?
» Care aparat este mai bun?
» Ce camera de filmat/pozat folositi
» M 300 : Bucuresti Nord - Brasov - Cluj Napoca - Episcopia Bihor
» 511 : Vereşti - Leorda - Botoşani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DIVERSE :: DISCUTII LIBERE-
Mergi direct la: