Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Bun venit !!!

In jos 
+30
cardinal
Katalyn
thedriver82
cortexedge
c o r v i n
Adrian78
Simply18
TVlad
Balto
Spartan1948
Mircea.Dor
cont.dezactivat.
allred
yanis
AndreyCFR
lapsanszkitamas
AlexandruC
Rarau
Luna
Alex Avram
popovici
Silviu Sintea
Saruman
luciangeo77
Scoop
Vlad
FeroFan97
COSTACHE MIHAIL
Ionutz
myster2008
34 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member
c o r v i n


Numarul mesajelor : 3759
Varsta : 47
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 8316
Data de inscriere : 16/10/2013

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeLun 06 Ian 2014, 12:46

"Ati"??? Am eu vreo 37 de ani dar nu cred ca merit atata consideratie! Eu sunt "tu" nu "dumneavoastra"! Oricum multumesc mult respectul acordat si va felicit sincer si pentru tot ce realizati pe acest superb forum! a26 
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

COSTACHE MIHAIL


Numarul mesajelor : 7990
Reputatie : 15310
Data de inscriere : 06/03/2009

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeLun 06 Ian 2014, 19:25

Si pentru apogeo dar si pentru orice membru, daca vedem mesaje de scandal, este bine sa nu la acordam atentie, sa trecem peste ele si sa ne vedem de pasiune. Pentru ca daca nu le aprindem si noi prin focul nemultumirii sau dorintei de a ataca pe unul din cei care sunt dornici de scandal, acestea se vor stinge incet dar sigur!!
Sus In jos
c o r v i n
V.I.P Member
V.I.P Member
c o r v i n


Numarul mesajelor : 3759
Varsta : 47
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 8316
Data de inscriere : 16/10/2013

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeLun 06 Ian 2014, 20:12

...Ok, mi se pare rezonabila aceasta referinta! Oricum, mentionez ca mi-a luat mult timp pana m-am decis sa postez acele "aprecieri" care pana la urma nu sunt departe de adevar! Promit ca nu ma mai angajez in astfel de discordante! Sa auzim de bine!!! Smile 
Sus In jos
thedriver82

thedriver82


Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 3626
Data de inscriere : 18/06/2014

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 18 Iun 2014, 01:07

Buna seara,ma numesc Liviu am 32 de ani sunt din Brasov si ma bucur sa ma aflu printre voi.
Sus In jos
Katalyn

Katalyn


Numarul mesajelor : 7376
Varsta : 34
Localizare : Rugby, UK.
Reputatie : 10999
Data de inscriere : 09/10/2014

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 09 Oct 2014, 20:04

Bine v-am gasit. Ali si am 24 ani si sunt interesat doar de trenurile de "mare" viteza.
Sus In jos
cardinal

cardinal


Numarul mesajelor : 3173
Reputatie : 8382
Data de inscriere : 08/04/2010

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeSam 11 Oct 2014, 12:47

kerpeten nu este un cleste ? bunica mea, de la tara, spunea cherpedin
Sus In jos
Katalyn

Katalyn


Numarul mesajelor : 7376
Varsta : 34
Localizare : Rugby, UK.
Reputatie : 10999
Data de inscriere : 09/10/2014

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 12 Oct 2014, 01:01

da kerpeten inseamna cleste, de la Ali Cleste din serialul turcesc Ezel care isi teroriza dusmani cu clestele ( cherpedinul cum se zice la Moldova )

Oricum stie lumea cine sunt, mai putin marele expert in IP-uri, conturi si calculatoare.

Bine v-am regasit !
Sus In jos
cortexedge
Administrator
Administrator
cortexedge


Numarul mesajelor : 3087
Reputatie : 9166
Data de inscriere : 20/08/2008

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 12 Oct 2014, 03:40

Salut, Katalyne, bine ai revenit Smile

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DHIh1GHQG1g
Sus In jos
lapsanszkitamas
V.I.P Member
V.I.P Member
lapsanszkitamas


Numarul mesajelor : 1218
Varsta : 28
Localizare : Orasul trandafirilor
Reputatie : 5597
Data de inscriere : 21/07/2012

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 12 Oct 2014, 13:29

nine ai venit, domnu' Pall Very Happy
Sus In jos
Katalyn

Katalyn


Numarul mesajelor : 7376
Varsta : 34
Localizare : Rugby, UK.
Reputatie : 10999
Data de inscriere : 09/10/2014

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 12 Oct 2014, 14:11

La solicitarile adevaratilor pasionati am revenit, acum nu o sa mai zica nimeni ca sunt moderator cu mici greseli de ortografie oricum am spus de foarte multe ori ca pentru mine nu conteaza o culoare, un grad/rang cum sunt alti de ar face crima pentru asa ceva dar asta este trebuie ca cineva sa administreze si modereze forumul pacat ca 50% din cei pusi de Costache Mihail in functile respective nu intrunesc anumite conditi dar asta e alta poveste si nu m-am intors pentru scandal ci pentru adevarati pasionati, mai ma informez si eu mai pun o poza una alta sper sa nu-mi mai sara in cap cei care sunt aici doar pentru scandal cum o faceau cu Katalyn si sper ca nu o sa ma trezesc dimineata cu contul blocat "mesaje editate si postate cu porcari" adica acuzat aiurea ca la cat i duce mintea pe uni pe aici ar fi in stare de orice ca sa denigreze imaginea oricui.

Asa ca sunt curat ca lacrima, sunt perfect legal si voi fi pe subiect nu pe scandal cine vrea sa inteleaga asta bine ci nu poate sa se dea cu capul de pereti Wink

Cine ma va provoca nu va face decat sa-si piarda pretiosul timp caci nu voi raspunde cand isi va da seama va fi insa prea tarziu si isi va modifica sau va sterge mesajele ca se practica acesta metoda la greu aici.

Salut toti baieti buni de pe forum si cei mai putini buni. abere
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 07 Iul 2015, 22:02

...Bine v-am găsit! Smile
Sus In jos
Andrei MEF

Andrei MEF


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti, sector 4
Reputatie : 3025
Data de inscriere : 11/02/2016

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 14 Feb 2016, 18:52

Salut, ma numesc Stancea Ion Andrei, in varsta de 18 ani si am domiciliul in Bucuresti. Pasiunea mea pentru trenuri a venit acum 3 ani, prima si prima data, am inceput cu Ratb-ul facand poze la fiecare autobuz, troleibuz, tramvai sau echipaj de interventii in parte. Dupa ce am terminat cu Ratb-ul, am inceput o noua pasiune si anume, aia pentru trenuri, nu cunosc foarte multe in acest domeniu ca la Ratb, dar sper cu timpul sa cunosc suficiente lucruri eficiente pentru mine. La inceput foloseam un telefon pentru poze cu camera de 2 MP, dupa care la 2 ani de pozat, m-am tinut de capul alor mei sa-mi cumpere o camera foto. Mi-au cumparat ce mi-am dorit, si acum ma folosesc de aparat cu mare drag. N-am avut probleme cu el in cei 3 ani de cand il am, deci pot spune ca sunt multumit. Camera se numeste Coolpix L27 (parintii nu prea se folosesc de ea). Pentru mine acest forum nu este primul pe care ma inscriu, am mai fost si pe alt forum care consider eu ca nu are rost sa-l rostesc. In alta ordine de idei, sper sa ne intelegem foarte bine, sa fim mai buni unii cu altii si sa nu mai fim atat de rai Embarassed. Eu sunt o persoana calma si linistita, nu-mi plac certurile si scandalurile....am gresit, imi recunosc vina si imi cer scuze. Pe aceasta cale, tin sa salut pe toti membrii acestui forum, de mare clasa si inclusiv pe Costache Mihail Smile. Multumesc pentru primirea pe forum. O seara buna va doresc. abere
Sus In jos
theblackstigx




Numarul mesajelor : 51
Varsta : 32
Reputatie : 3050
Data de inscriere : 25/02/2016

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 25 Feb 2016, 20:18

Salutare. Ma numesc Marius. Am 24 de ani si va multumesc pentru acceptul de a va alatura. Urmaresc forumul de ceva vreme dar fara a avea un cont. Sunt pasionat de vehicule feroviare de cand ma stiu si chiar intentionez a urma scoala de mecanici de locomotiva.
Sus In jos
Cristian12




Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 2902
Data de inscriere : 08/06/2016

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeLun 13 Iun 2016, 03:54

Salut,

Bine v-am gasit, numele meu e Cristian, locuiesc in Brasov, si imi place sa ma plimb cu trenul si sa ascult glasul rotilor de tren. Mai nou am constatat ca imi place sa ma plimb cu trenul printre munti, sa admir natura de la fereastra deschisa a trenului.

Numai bine,

Cristian.
Sus In jos
George-Mircea Silaghi




Numarul mesajelor : 8
Reputatie : 2907
Data de inscriere : 08/06/2016

Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 17 Iun 2016, 18:23

Bine v-am găsit! Mă numesc Silaghi George-Mircea, actualmente locuiesc în Slobozia și odinioară am călătorit mult cu trenul... Din păcate, acum folosesc mașina proprietate personală. Motivele sunt cam multe, dar mi-aș dori să mai merg și cu trenul dacă ar fi mai comod, mai ales pe distanțe mai lungi... Asta pt. că am și eu o vârstă...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bun venit !!! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit !!!   Bun venit !!! - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bun venit !!!
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Bun venit
» Galerie denistm
» 511 : Vereşti - Leorda - Botoşani
» Pasiunea pentru trenuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: REGULI-
Mergi direct la: