Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Dublarea liniei M200 (tronson Cunta-Miercurea Sibiului)

In jos 
+5
danny_cbu
TonyGFR
dan tm
DUAL
Desiro256
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
alex.barac.5




Numarul mesajelor : 324
Varsta : 36
Localizare : Sibiu
Reputatie : 4331
Data de inscriere : 21/05/2013

Dublarea liniei M200 (tronson Cunta-Miercurea Sibiului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dublarea liniei M200 (tronson Cunta-Miercurea Sibiului)   Dublarea liniei M200 (tronson Cunta-Miercurea Sibiului) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 20 Iul 2017, 11:21

Kapпaтй a scris:
Am trecut cu 1621 pe aici, au schimbat toata linia dintre Miercurea SB si Cunta, se circula binisor dar inca nu e gata totul, inca mai au de lucru la semnalizare si barierele de la trecerile de nivel, cert e ca peste putin timp se va circula cu VS pe aici si dispar restrictiile, in prezent se face groaznic de mult din Sibiu la Sebes cu trenu.

Din ce stiu eu, lucrarile au inceput la inceput de iunie, si linia a fost inchisa pana la finalul lui iunie. Conform CFR Infra (mesaj privat pe facebook), finalizarea lucrarilor va fi candva in semestrul 2. Am impresia ca se circula la cale libera, toate trenurile opresc in Miercurea, respectiv Cunta, pentru OC.
Sus In jos
 
Dublarea liniei M200 (tronson Cunta-Miercurea Sibiului)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» 803 : Medgidia - Negru Voda
» Expeditiile mele
» Halte si P.O.
» 201 : Piatra Olt - Ramnicu Valcea - Podu Olt
» Lucrari de reabilitare pe M200 Curtici - Coslariu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: INFRASTRUCTURA FEROVIARA :: LUCRARI LA C.F. DIN ROMANIA-
Mergi direct la: