Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
TonyCFR

TonyCFR


Numarul mesajelor : 419
Varsta : 23
Localizare : Alba Iulia
Reputatie : 3843
Data de inscriere : 25/02/2015

Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Empty
MesajSubiect: Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia   Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Icon_minitimeMier 11 Mar 2015, 22:04

Salut toata lumea! Vesti bune! Am vazut eu ca in Gara Alba Iulia oamenii lucrez la linia 4 din gara, care era folosita mai demult, si pentru niste timp nu era folosite, dar acum este lucrare la ea sa fie folosita din nou! Asta ma face bucuros; cand vad ca oamenii mai ingrijesc gara aici! Smile Am inclus si niste poze pentru voi sa vedeti, si o sa urmeaza mai multe!

Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia K9eteo

Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia 5wjbky

Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Ictvm1


Ultima editare efectuata de catre TonyCFR in Mier 11 Mar 2015, 22:52, editata de 1 ori
Sus In jos
cortexedge
Administrator
Administrator
cortexedge


Numarul mesajelor : 3087
Reputatie : 9164
Data de inscriere : 20/08/2008

Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Empty
MesajSubiect: Re: Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia   Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Icon_minitimeMier 11 Mar 2015, 22:37

Nu o ingrijesc de bunavoie, ci pe acolo trece coridorul paneuropean. Daca n-ai observat deja, linia de la Coslariu pana la Blandiana sau Sibot e in reconstructie de ceva vreme.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DHIh1GHQG1g
Sus In jos
TonyCFR

TonyCFR


Numarul mesajelor : 419
Varsta : 23
Localizare : Alba Iulia
Reputatie : 3843
Data de inscriere : 25/02/2015

Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Empty
MesajSubiect: Re: Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia   Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Icon_minitimeMier 11 Mar 2015, 22:53

Nu am fost prea activ cu lumea feroviara aici, am fost cam ocupat cu multe lucruri. Si lucrarea la linia 4 ii cam noua.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Empty
MesajSubiect: Re: Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia   Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia Icon_minitime

Sus In jos
 
Lucrari La Linia 4 Si Mai Mult In Gara Alba Iulia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alba Iulia (200A)
» Lucrari de reabilitare pe M200 Curtici - Coslariu
» Cateva ore in Gara Alba Iulia (M200)
» PRIMA CALE FERATĂ DIN TRANSILVANIA. LINIA PRINCIPALĂ ARAD – ALBA IULIA
» Lucrări de modernizare în gara Târgu Mures

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: INFRASTRUCTURA FEROVIARA :: LUCRARI LA C.F. DIN ROMANIA-
Mergi direct la: