Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Calatorie cu IR 1671 pana la statia Cotorca

In jos 
AutorMesaj
Ciprian.bucur.92




Numarul mesajelor : 22
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 3768
Data de inscriere : 10/02/2014

Calatorie cu IR 1671 pana la statia Cotorca Empty
MesajSubiect: Calatorie cu IR 1671 pana la statia Cotorca   Calatorie cu IR 1671 pana la statia Cotorca Icon_minitimeSam 11 Oct 2014, 22:25

Pe 19 aprilie 2014 am fost cu trenul IR 1671 pana la statia Cotorca(la mine la tara),initial credeam ca trenul este format din GM+2/3 vagoane,la ora 5:50 eram deja in gara,ma uit pe tabela si vad ca trenul era garat la linia 13,dar când am ajuns la peron supriza trenul era format din doi sobolani,ma urc in tren inainte vorbisem cu controlorul să mă duc sa stau cu mecanicul da controlorul a spus ca o sa ma cheme el era desiro cu 110 locuri bine inteles ca nu mi-a placut dar asta e dupa plecarea de la aeroport ma cheamă controlorul să mă duc la mecanic imi iau tot ce aveam si am facut cunostinta cu mecanicul si pana la Garbovi am tot vorbit,dupa plecarea de la Garbovi mi-am luat la revedere de la mecanic si de la controlor si cobor în Cotorca.deci in concluzie drumul a fost asa si asa. :AA14: :AA16: :AA17:
Sus In jos
 
Calatorie cu IR 1671 pana la statia Cotorca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Calatorie pana la Costinești
» O calatorie pana in Teius (M200)
» O calatorie pana in Medias cu IC347/346 (M200/300) (Plus IR1766)
» O calatorie pana in Baia Mare cu IR1745 (M300, M400)
» Cu trenul pana la Pitesti(13.01.2013)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: DESPRE CFR :: IMPRESII DE CALATORIE-
Mergi direct la: