Forumul pasionatilor de trenuri din România

Acest forum a fost creat pentru cei care iubesc cu adevarat trenurile din Romania!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)

In jos 
+4
Balto
Adrian78
cortexedge
Norbi
8 participanți
AutorMesaj
Norbi
V.I.P Member
V.I.P Member
Norbi


Numarul mesajelor : 2633
Varsta : 30
Localizare : Bistrita
Reputatie : 8472
Data de inscriere : 19/04/2009

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMier 11 Iul 2012, 14:09

Aici postati poze cu tricouri TFC!

Tricou TFC facut de mine...

Fata

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Dscn0203ys

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Dscn0204i

Spatele

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Dscn0205x

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Dscn0206y
Sus In jos
cortexedge
Administrator
Administrator
cortexedge


Numarul mesajelor : 3087
Reputatie : 9166
Data de inscriere : 20/08/2008

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMier 11 Iul 2012, 19:07

De ce ai face asa ceva?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DHIh1GHQG1g
Sus In jos
Adrian78
Administrator
Administrator
Adrian78


Numarul mesajelor : 18075
Localizare : Hunedoara
Reputatie : 23453
Data de inscriere : 05/10/2010

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMier 11 Iul 2012, 19:10

Doar daca te-ar platii pentru reclama Very Happy
Sus In jos
Balto

Balto


Numarul mesajelor : 1620
Reputatie : 6577
Data de inscriere : 05/12/2010

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMier 11 Iul 2012, 19:17

Baiatul e chiar pasionat de trenuri, in special de compania TFC, pe care incearca sa o sustina, cine stie cum, vor vedea si ei tricourile si vor imprima cateva sa isi faca reclama, sau ii vor da lui Norbi un abonament gratis pentru 1 luna, in semn de recunostiinta sau multumire. Pentru unii nu banii sunt totul... Wink
Sus In jos
membru inactiv
User Dezactivat
User Dezactivat



Numarul mesajelor : 898
Varsta : 47
Reputatie : 6357
Data de inscriere : 10/10/2009

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeJoi 12 Iul 2012, 20:01

Sustin in totalitate ideea lui Norbi! Exact asa aveam de gand si eu doar ca tricourile ,,TFC" le-am gandit pe fond rosu si scris alb cu logo existent pe ramele de calatori -pe spate. Iar pe fata logoul TFG de la Marfa. Iar tricoul cu ,,CFR" il voi face in culorile actualelor vagoane AVA-Salon (21-76 deexemplu). Schema va fi: de la baza gatului pana la linia umerilor gri ( cum ar fi acoperisul) apoi o fereastra incadrata de culorile gri-deschis si gri inchis, din nou albastru si iar gri. Pe conturul ferestrei logoul CFR-actual (sobolanul ,,Speedy Gonzales") iar pe spate sigla originala CFR cu ,,roata inaripata"! Cum voi realiza aceste tricouri le voi posta pe forum!!!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeVin 29 Noi 2013, 10:09

Caiet de matematica marca TFC Very Happy 

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) PB290110
upload a picture

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) PB290111
print screen windows

AM de pe coperta este 78-3213 pentru cei care sufera de drepturi de autor.
Sus In jos
Teodor




Numarul mesajelor : 3305
Reputatie : 8248
Data de inscriere : 18/04/2011

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeVin 29 Noi 2013, 10:28

Cu caiete d-astea m-as duce de drag la scoala. Laughing
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

COSTACHE MIHAIL


Numarul mesajelor : 7990
Reputatie : 15310
Data de inscriere : 06/03/2009

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeVin 29 Noi 2013, 11:06

Unde se gasesc aceste caiete? La casele lor de bilete?
Sus In jos
Balto

Balto


Numarul mesajelor : 1620
Reputatie : 6577
Data de inscriere : 05/12/2010

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeVin 29 Noi 2013, 11:18

Foarte fain.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeVin 29 Noi 2013, 18:17

Nu sunt de vanzare si nu stiu daca mai sunt pe undeva pe la TFC. Eu am pus ochii pe el de vreo 3 sapt si azi l-am luat, am vrut sa-l platesc dar ca, client fidel ce sunt l-am primit din partea TFC. O sa-l tin pe post de suvenir.

Sus In jos
transferoviarcalatori
Operator Feroviar Privat
Operator Feroviar Privat
transferoviarcalatori


Numarul mesajelor : 71
Reputatie : 4584
Data de inscriere : 20/01/2012

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Caiete promotionale   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMar 13 Mai 2014, 11:48

Katalyn a scris:
Nu sunt de vanzare si nu stiu daca mai sunt pe undeva pe la TFC. Eu am pus ochii pe el de vreo 3 sapt si azi l-am luat, am vrut sa-l platesc dar ca, client fidel ce sunt l-am primit din partea TFC. O sa-l tin pe post de suvenir.


Intr-adevar caietele personalizate TFC au fost oferite gratuit elevilor, de pe toate sectiile, care si-au facut abonamente in acea perioada. Acest demers il avem cel putin de 2 ori pe an pentru a sustine, chiar si cu un pas mic, educatia copiilor din tara noastra. Ne dorim o fidelizare a calatorilor existenti si atragerea de noi abonati care pot gasi in noi un operator de transport focusat pe respectul fata de calatori.

Va asteptam cu propuneri de promovare, aici sau pe pagina noastra de facebook www.facebook.com/pages/TRANSFEROVIAR-CALATORI si, in masura in care se poate, va asiguram ca vor fi puse si in aplicare.

Va multumim pentru aprecieri si gandurile bune.
Sus In jos
COSTACHE MIHAIL

COSTACHE MIHAIL


Numarul mesajelor : 7990
Reputatie : 15310
Data de inscriere : 06/03/2009

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMar 13 Mai 2014, 12:38

Si noi va multumim si totodata ne bucuram pentru ca sunteti alaturi de noi, pasionatii de trenuri si comunicati cu noi prin intermediul acestui forum. Si chiar daca uneori unii membri care au viziuni mai pesimiste sau putin nemultumiti va pun intrebari pe un ton mai revoltator, dorim sa nu va suparati pe noi, si sa ne raspundeti fie cat de tarziu in limita timpului liber care il aveti la dispozitie la unele propuneri si sesizari puse de noi, pasionatii de trenuri!

Va multumim!! Very Happy 
Sus In jos
transferoviarcalatori
Operator Feroviar Privat
Operator Feroviar Privat
transferoviarcalatori


Numarul mesajelor : 71
Reputatie : 4584
Data de inscriere : 20/01/2012

Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitimeMar 13 Mai 2014, 12:43

Propunerile si sesizarile venite din partea calatorilor sau ai membrilor acestui forum sunt constructive si cu ajutorul lor putem indeplini un alt targhet pe care-l avem: imbunatatirea continua a serviciilor oferite!

Suntem constienti ca nu vom putea multumi pe toata lumea dar zambetele si cuvintele de lauda pe care le primim fie direct la casa de bilete sau in trenuri, fie indirect in mediul on-line ne motiveaza sa continuam ceea ce facem.

Va multumim pentru intelegere si timpul acordat citirii postarilor noastre!

Echipa T.F.C. va ureaza drum bun...prin viata!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)   Materiale promotionale  TFC (tricouri, caiete, etc.) Icon_minitime

Sus In jos
 
Materiale promotionale TFC (tricouri, caiete, etc.)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Materiale promotionale CFR Calatori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de trenuri din România :: OPERATORI PRIVATI DIN ROMANIA :: TRANSFEROVIAR CALATORI-
Mergi direct la: